Právě vysíláme
Hříšníci
Hrnečku vař!
Maskovaná milenka
Kinosál
Filmové minuty
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
26.4.2024
Dnes 26.4.
Včera 25.4.
Dnes 26.4.
Zítra 27.4.
Neděle 28.4.
Pondělí 29.4.
Úterý 30.4.
Středa 1.5.
06:00
Fidlivareška
06:15
Zabij nudu! II.
06:25
Sníček
06:35
Kikirikí
06:40
Staré pověsti české
06:55
O modrém autíčku
07:05
Já Baryk
07:20
O Mikešovi
07:25
Žofka a její dobrodružství
07:35
O Dorotce
07:50
Tisíc a jedna noc
08:05
Broučci
08:20
Mach a Šebestová
08:30
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Hříšníci
11:25
Hrnečku vař!
12:00
Maskovaná milenka
13:30
Kinosál
13:40
Filmové minuty
14:00
Martin a Venuše
15:45
Filmové minuty
16:00
Extase
17:30
Poklad v pyramidě
17:40
Kinosál
18:00
Faunovo velmi pozdní odpoledne
19:40
O Mikešovi
20:00
Příště budeme chytřejší, staroušku!
21:30
Stopařky neberu!
21:45
Filmové minuty
22:00
Barbora řádí
23:25
Kinosál
23:40
TELESHOPPING
06:00
Když se měnil svět
07:05
Fidel Castro očima filmařů
08:25
Hledání žabích chlapců
09:25
Incident USS Liberty
10:35
Jak nacisté prohráli válku
11:35
Největší české mýty
12:05
Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
13:15
Tajné společnosti
14:25
TELESHOPPING
15:30
Winston Churchill - Krev a pot
16:50
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
17:50
54 hodin
18:55
Dějiny podsvětí II.
20:00
Loupeže století
21:05
Kudy kráčela smrt
21:25
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:30
Pohřebiště laguny Truk
23:35
Tajné společnosti
00:30
Bombardování Hamburku
01:25
Depozity III. říše
01:55
Pověsti a záhady českých hradů
02:15
Strůjci zla
03:05
Dešifrované záhady II.
03:45
Jugoslávie: Pohled z druhé strany
05:40
Pověsti a záhady českých hradů
06:10
Jack Rozparovač - Konečný příběh
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
12:10
Největší podvody historie
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:00
Signály z neznáma
15:20
Tajemství Mony Lisy
16:55
Vesmír jako makrosvět
18:10
Po stopách vraha II.
19:10
Úžasný život
20:00
Československá NEJ
20:30
Jack Rozparovač - Konečný příběh
21:30
Akta UFO I.
21:55
JFK: Spiknutí
23:40
Brána bohů
00:20
Největší poklady Egypta
01:10
Pouště a lidé
02:00
Signály z neznáma
02:45
Strašidelné nemocnice I.
03:30
Kissinger
00:00
Temné síly
01:30
Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
03:10
Maniak
05:15
Krimi
05:35
Noviny TV JOJ
06:05
V sedmém nebi
08:00
Soudní síň
08:55
Soudní síň
09:55
Ochránci
10:55
První oddělení II.
11:20
První oddělení II.
11:45
Soudní síň - CZ
12:35
Soudní síň - CZ
13:10
Soudní síň
14:00
Poldové v akci
15:05
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
17:55
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Žena za pultem
21:10
"Já nejsem já"
22:55
Haló, tady Orchestr a balet ČST
23:55
Ochránci
00:40
Poldové v akci
01:25
Poldové v akci
02:10
Krimi
02:30
Noviny TV JOJ
03:05
Soudní síň
03:55
Soudní síň - CZ
04:35
Soudní síň
05:30
Jako delfín
07:10
Králové hor
09:05
Palma
11:05
Slon a motýl
12:40
Bez věcí nad věcí
14:40
Dívka od vedle
16:40
Surfařka
18:35
Vánoční nevěsta
20:15
Jazykové lekce
21:55
Marco
23:55
Bandita
02:00
Žena v kleci
03:30
Gólman