Vše o CS film

Jediná Česká a televize zaměřená na České a Slovenské filmy. inspirován uměleckým uskupením stejného názvu třicátých let s cílem podpory českého a slovenského filmu přinesl od roku 2005 více než tři tisíce titulů.

  • 180 českých a slovenských filmů každý měsíc

  • Začátky filmů každou sudou hodinu

  • Filmy nepřerušené reklamou

CS film nabízí svým divákům bezkonkurenčně nejvyšší počet českých a slovenských filmů během každého dne a je stálicí televizního trhu v obou zemích. Je i koproducentem řady dětských seriálů, dokumentů z filmového prostředí a magazínů o českém filmu. CS Film ke konci roku 2019 zahrne do svého programu a pod jeden brand tituly CS mini.

Pro své diváky i v roce 2020 přinese:

→ každý měsíc 180 českých a slovenských filmů pro celou rodinu
→ pro náročného diváka filmová díla od zrodu naší kinematografie po současnost
→ prostor vyhrazený komediím a veselohrám, ale i nepostradatelný kriminální, válečný a detektivní žánr
→ začátky filmů každou sudou hodinu a nepřerušované reklamou

Tematická televizní stanice CS Film patří od února 2019 do portfolia JOJ Group spolu s CS Mystery, CS History a CS Horror a je určena pro kabelové, satelitní a IPTV televizní sítě na území České i Slovenské republiky.

CS film, který zahájil vysílání v dubnu roku 2005, se programově věnuje české a slovenské filmové tvorbě. Svým divákům zpřístupnil tisíce českých a slovenských titulů a připravil pro ně stovky filmových dokumentů.

V roce 2020 nabídne filmy jako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilogii Bastardi, Anglické jahody, Ghetto no.1, Experti, Mrtvej brouk, Začátek světa, Zatraceni, Zdravý nemocný vlastimilený Brodský, Školní výlet, Obchodníci, Jedlíci, Modelky s.r.o., Tajemství pouze služební, i klasiky jako Pan Tau, Obchod na korze či Skalpel, prosím, ale i Bony a klid, Spalovač mrtvol, Rukojmí v Bella Vista, Osvobození Prahy, My tři a pes z Pětipes, Muž na drátě, O Sněhurce a mnoho mnoho dalších.

Součástí programu CS Film budou v dopoledním bloku největší hity dětské české a slovenské animované i hrané tvorby, věnované dětem od tří do dvanácti let (původně vysílané v rámci CS mini), například původní programy ze slovenských stanic Ťuki TV a RiK: Kúzlovanie, Sníček, Kikirikí, Zabi nudu I. a II. nebo Príbehy orchestra.

Z vlastní tvorby televize JOJ uvede CS Film v roce 2020 pro dětské diváka taky populární rodinné komediální seriály Naši I. a Prázdniny I. až III.

KONTAKTY PRO DISTRIBUCI

AXOCOM S.R.O.
www.axocom.net

Jiří Tecl
sales@axocom.net
+420 777 620 959