Právě vysíláme
TELESHOPPING
Fidlivareška
Zabij nudu! II.
Sníček
Kikirikí
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
25.4.2024
Dnes 25.4.
Včera 24.4.
Dnes 25.4.
Zítra 26.4.
Sobota 27.4.
Neděle 28.4.
Pondělí 29.4.
Úterý 30.4.
06:00
Fidlivareška
06:15
Zabij nudu! II.
06:30
Sníček
06:40
Kikirikí
06:55
Staré pověsti české
07:00
O modrém autíčku
07:10
Já Baryk
07:25
O Mikešovi
07:30
Žofka a její dobrodružství
07:45
O Dorotce
07:55
Tisíc a jedna noc
08:10
Příběhy kocoura Modroočka
08:30
Mach a Šebestová
08:35
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Revue na zakázku
11:40
Kinosál
12:00
Adam a Eva
13:40
Kinosál
14:00
Právo na minulosť
16:00
Cácorka
17:20
Hranice
17:40
Filmové minuty
18:00
U mě dobrý
20:00
Rukojmí v Bella Vista
22:25
Zlatá slepice
06:00
Když se měnil svět
07:05
Okamžiky do katastrofy
08:15
Hledání žabích chlapců
09:20
Mississipské peklo
10:20
Jak nacisté prohráli válku
11:20
Největší české mýty
11:50
Hrdinové od Sommy
13:05
Tajné společnosti
14:20
TELESHOPPING
15:25
Poslední tajemství Kleopatry
16:30
Operace Valkýra: Atentát na Hitlera
17:35
Bojovníci 2. světové války
18:50
Dějiny podsvětí I.
20:00
Úsvit galaktických válek
21:05
Kudy kráčela smrt
21:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:30
Stalingradský kotel
23:45
Tajné společnosti
00:25
Strýček Hitler
01:20
Depozity III. říše
01:45
Pověsti a záhady českých hradů
02:05
Strůjci zla
02:55
Dešifrované záhady II.
03:35
Napoleon
05:45
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Tajné nacistické základny
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
12:10
Největší podvody historie
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:00
Signály z neznáma
15:20
Apollo: Nový Měsíc
16:50
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
18:05
Po stopách vraha II.
19:10
Úžasný život
20:00
Československá NEJ
20:30
Jack Rozparovač - Konečný příběh
21:30
Akta UFO I.
21:55
Honba za UFO
23:10
Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
00:20
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
01:05
Pouště a lidé
01:55
Signály z neznáma
02:40
Strašidelné nemocnice I.
03:25
Děti Ukrajiny
04:25
Extrémní útěky z vězení
04:50
Válka, kterou nelze zapomenout
00:00
TELESHOPPING
00:15
Žena v černém
01:45
Masakr v kopcích
03:15
Hrůzná minulost 2
05:20
Krimi
05:40
Noviny TV JOJ
06:15
V sedmém nebi
08:05
Soudní síň
09:05
Soudní síň
10:15
Ochránci
11:05
První oddělení II.
11:30
První oddělení II.
12:00
První oddělení II.
12:15
Soudní síň - CZ
13:10
Soudní síň
14:00
Poldové v akci
15:00
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
17:55
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
30 případů majora Zemana
21:50
Dobrá čtvrť I.
22:55
Ochránci
23:55
V sedmém nebi
01:30
Krimi
01:55
Poldové v akci
02:35
Soudní síň
03:25
Soudní síň
04:15
Krimi
04:40
Noviny TV JOJ
05:50
Dům na prodej, srdce k odběru
07:30
Angelika
09:30
Pojedeme k moři
11:15
Surfařka
13:10
Průvodce pro nezadané
14:50
Svatá Judy
16:45
Tohle je konec
18:15
Gólman
20:15
Divoké srdce
22:10
Poslední šance
23:55
Poslední lovec čarodějnic
01:40
Stále mezi námi
03:10
Nádech pro lásku