Právě vysíláme
Václav
Filmové minuty
Favorit
Umět pojmenovat zlo
Hrdinové mlčí
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
18.4.2024
Dnes 18.4.
Včera 17.4.
Dnes 18.4.
Zítra 19.4.
Sobota 20.4.
Neděle 21.4.
Pondělí 22.4.
Úterý 23.4.
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Zabij nudu! II.
06:25
Sníček
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
06:55
Staré pověsti české
07:10
Broučci
07:25
Brundibáři
07:35
Žofka a její dobrodružství
07:40
O Dorotce
07:55
Pojďte pane, budeme si hrát
08:10
Já Baryk
08:25
Mach a Šebestová
08:35
Tisíc a jedna noc
09:00
TELESHOPPING
10:15
Pro kamaráda
11:40
Kinosál
12:00
Václav
13:45
Filmové minuty
14:00
Favorit
15:30
Umět pojmenovat zlo
16:00
Hrdinové mlčí
17:10
Splašené čepice
17:25
Hranice
17:45
Filmové minuty
18:00
Vybíjená
19:40
Staré pověsti české
20:00
Smrt talentovaného ševce
21:25
Úkryt Černého Billa
21:40
Kinosál
22:00
František je děvkař
23:25
TELESHOPPING
06:00
Když se měnil svět
07:05
Bojovníci 2. světové války
08:25
Dny, které změnily Asii
09:25
Mor zůstal v kostech
10:35
Hitlerův utajený sexuální život
11:35
Aktivní zálohy od A do Z...
11:55
Michael X
13:00
Deset nejslavnějších obrazů světa
14:10
TELESHOPPING
15:10
Madeleine: Případ nevyřešeného únosu
16:45
Skutečný příběh Johanky z Arku
17:50
Bombardování Drážďan
19:00
Největší podvody historie
20:00
Historie britské monarchie pohledem z letadla
21:05
Opuštěné projekty
21:40
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:40
JFK: Spiknutí
00:00
Dny, které změnily Asii
00:45
Válka ve vzduchu
01:40
Depozity III. říše
02:05
Pověsti a záhady českých hradů
02:25
První civilizace
03:20
Dešifrované záhady I.
04:00
Napoleon
05:10
Prezidentova račí chůze
05:25
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Tajné nacistické základny
07:00
TELESHOPPING
10:20
Zločiny, které vstoupily do historie
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou I.
12:05
Noční volající
13:30
Paranormální kriminalisté III.
14:00
Neuvěřitelná planeta
15:20
11/9: Minutu po minutě
16:55
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
18:15
Po stopách vraha
19:15
Úžasný život
20:00
Krvavé Česko
20:25
Strašidelná setkání
21:25
Akta UFO I.
21:50
Tutanchamonova kletba
23:15
Andy Warhol: Život v umění
00:20
Konspirační teorie s Jesse Venturou II.
01:00
V mysli zločince
01:45
Neuvěřitelná planeta
02:35
Strašidelné nemocnice I.
03:15
Centrála - Historie antikomunismu
04:10
Paranormální kriminalisté III.
04:35
Úderné oddíly
00:00
Semena zmaru
01:25
Ať vejde ten pravý
03:15
Maniak
05:20
Krimi
05:40
Noviny TV JOJ
06:10
V sedmém nebi
08:00
Soudní síň
08:50
Soudní síň
09:55
Ochránci
10:55
První oddělení II.
11:20
První oddělení II.
11:50
Soudní síň - CZ
12:30
Soudní síň
13:30
Záchranáři v akci
14:00
Poldové v akci
15:05
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
17:55
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
30 případů majora Zemana
21:40
Dobrá čtvrť I.
22:45
Ochránci
23:40
V sedmém nebi
01:15
Poldové v akci
02:00
Ochránci
02:40
První oddělení II.
03:00
Soudní síň
03:45
Soudní síň
04:35
Krimi
05:05
Arthur a Minimojové
07:05
Vánoce na zámku
08:50
Paddington
10:35
Sejmi prezidenta
12:15
Arthur a souboj dvou světů
14:05
Proxima
16:05
Kincsem
18:15
Milionový závod
20:15
Mr. Olympia - Příběh bratrů Weiderových
22:10
Všechno, všude, najednou
00:30
Ať vejde ten pravý
02:25
Město podivínů
04:05
Lhář na plný úvazek