Právě vysíláme
TELESHOPPING
Sníček a Dúhalka 2
Zabij nudu! II.
Sníček
Kikirikí
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
19.4.2024
Dnes 19.4.
Včera 18.4.
Dnes 19.4.
Zítra 20.4.
Neděle 21.4.
Pondělí 22.4.
Úterý 23.4.
Středa 24.4.
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Zabij nudu! II.
06:25
Sníček
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
06:55
O modrém autíčku
07:05
Broučci
07:20
Brundibáři
07:25
Žofka a její dobrodružství
07:35
O Dorotce
07:50
Pojďte pane, budeme si hrát
08:00
Já Baryk
08:15
Mach a Šebestová
08:25
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Balada pro banditu
12:00
Panenství
13:30
Rozmary lásky
13:40
Kinosál
14:00
Snowboarďáci
15:45
Filmové minuty
16:00
Místo v houfu
18:00
Hra o jablko
19:35
Filmové minuty
19:40
Staré pověsti české
20:00
„Já to tedy beru, šéfe...!“
21:40
Kinosál
22:00
Svatební cesta
23:40
Slavík a růže
06:00
Když se měnil svět
07:05
Znovuobjevený Angkor
08:20
Dny, které změnily Asii
09:25
Bojovníci 2. světové války
10:35
Hitlerův utajený sexuální život
11:35
Aktivní zálohy od A do Z...
11:55
Historie britské monarchie pohledem z letadla
13:05
Deset nejslavnějších obrazů světa
14:15
TELESHOPPING
15:20
Zběhové z Wehrmachtu
16:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
17:30
Rozhovory s popírači holocaustu
18:55
Největší podvody historie
20:00
Utajovaná historie Dne D
20:55
Opuštěné projekty
21:25
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:30
Poklad Lišky pouště
23:35
Dny, které změnily Asii
00:30
Nucený pochod za svobodou
01:40
Depozity III. říše
02:10
Pověsti a záhady českých hradů
02:30
První civilizace
03:20
Dešifrované záhady I.
04:00
Napoleon
05:30
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Strašidelná setkání
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou II.
12:05
Noční volající
13:30
Paranormální kriminalisté III.
14:05
Neuvěřitelná planeta
15:30
Everest: Vrchol lidstva
16:55
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
18:15
Po stopách vraha
19:15
Úžasný život
20:00
Krvavé Česko
20:25
Velký mor roku 1666
21:25
Akta UFO I.
21:55
Hrozba meteorů
23:15
Historie Pompejí
00:25
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
01:10
V mysli zločince
01:55
Neuvěřitelná planeta
02:40
Strašidelné nemocnice I.
03:25
Jejich nejlepší hodiny
04:15
Extrémní útěky z vězení
04:40
Bojovníci 2. světové války
00:00
TELESHOPPING
00:15
Spletenec
02:00
Měsíc v ohrožení
03:25
Paintball
05:00
Noviny TV JOJ
05:35
Krimi
05:55
Noviny TV JOJ
06:25
V sedmém nebi
08:00
Soudní síň
09:05
Soudní síň
10:05
Ochránci
11:05
První oddělení II.
11:30
První oddělení II.
12:00
První oddělení II.
12:30
Soudní síň - CZ
13:15
Soudní síň
14:00
Poldové v akci
15:10
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
18:00
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Muž na radnici
21:30
Poprask na silnici E4
23:20
Jsou hvězdy, které nehasnou
00:20
Ochránci
01:00
Poldové v akci
01:40
Poldové v akci
02:25
Krimi
02:50
První oddělení II.
03:10
Ochránci
03:55
Soudní síň
04:35
Soudní síň
06:40
Arthur a Maltazardova pomsta
08:25
Když láska klepe na dveře
10:05
Malý princ
12:05
Náhodná láska
13:40
Pes ro(c)ku
15:20
Tohle je konec
16:55
Sejmi prezidenta
18:35
Dům na prodej, srdce k odběru
20:15
Aféra Olivera Twista
21:55
Ve jménu ďábla
23:40
Slunovrat
02:05
Kandahar
04:00
Milionový závod