Právě vysíláme
U mě dobrý
Rukojmí v Bella Vista
Zlatá slepice
Fidlivareška
Zabij nudu! II.
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
25.4.2024
Dnes 25.4.
Včera 24.4.
Dnes 25.4.
Zítra 26.4.
Sobota 27.4.
Neděle 28.4.
Pondělí 29.4.
Úterý 30.4.
06:00
Fidlivareška
06:15
Zabij nudu! II.
06:30
Sníček
06:40
Kikirikí
06:55
Staré pověsti české
07:00
O modrém autíčku
07:10
Já Baryk
07:25
O Mikešovi
07:30
Žofka a její dobrodružství
07:45
O Dorotce
07:55
Tisíc a jedna noc
08:10
Příběhy kocoura Modroočka
08:30
Mach a Šebestová
08:35
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Revue na zakázku
11:40
Kinosál
12:00
Adam a Eva
13:40
Kinosál
14:00
Právo na minulosť
16:00
Cácorka
17:20
Hranice
17:40
Filmové minuty
18:00
U mě dobrý
20:00
Rukojmí v Bella Vista
22:25
Zlatá slepice
06:00
Když se měnil svět
07:05
Okamžiky do katastrofy
08:15
Hledání žabích chlapců
09:20
Mississipské peklo
10:20
Jak nacisté prohráli válku
11:20
Největší české mýty
11:50
Hrdinové od Sommy
13:05
Tajné společnosti
14:20
TELESHOPPING
15:25
Poslední tajemství Kleopatry
16:30
Operace Valkýra: Atentát na Hitlera
17:35
Bojovníci 2. světové války
18:50
Dějiny podsvětí I.
20:00
Úsvit galaktických válek
21:05
Kudy kráčela smrt
21:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
22:30
Stalingradský kotel
23:45
Tajné společnosti
00:25
Strýček Hitler
01:20
Depozity III. říše
01:45
Pověsti a záhady českých hradů
02:05
Strůjci zla
02:55
Dešifrované záhady II.
03:35
Napoleon
05:45
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Tajné nacistické základny
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
12:10
Největší podvody historie
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:00
Signály z neznáma
15:20
Apollo: Nový Měsíc
16:50
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
18:05
Po stopách vraha II.
19:10
Úžasný život
20:00
Československá NEJ
20:30
Jack Rozparovač - Konečný příběh
21:30
Akta UFO I.
21:55
Honba za UFO
23:10
Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
00:20
Konspirační teorie s Jesse Venturou III.
01:05
Pouště a lidé
01:55
Signály z neznáma
02:40
Strašidelné nemocnice I.
03:25
Děti Ukrajiny
04:25
Extrémní útěky z vězení
04:50
Válka, kterou nelze zapomenout
00:00
TELESHOPPING
00:15
Žena v černém
01:45
Masakr v kopcích
03:15
Hrůzná minulost 2
05:20
Krimi
05:40
Noviny TV JOJ
06:15
V sedmém nebi
08:05
Soudní síň
09:05
Soudní síň
10:15
Ochránci
11:05
První oddělení II.
11:30
První oddělení II.
12:00
První oddělení II.
12:15
Soudní síň - CZ
13:10
Soudní síň
14:00
Poldové v akci
15:00
Poldové v akci
16:00
Ochránci
17:00
Soudní síň
17:55
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
30 případů majora Zemana
21:50
Dobrá čtvrť I.
22:55
Ochránci
23:55
V sedmém nebi
01:30
Krimi
01:55
Poldové v akci
02:35
Soudní síň
03:25
Soudní síň
04:15
Krimi
04:40
Noviny TV JOJ
05:50
Dům na prodej, srdce k odběru
07:30
Angelika
09:30
Pojedeme k moři
11:15
Surfařka
13:10
Průvodce pro nezadané
14:50
Svatá Judy
16:45
Tohle je konec
18:15
Gólman
20:15
Divoké srdce
22:10
Poslední šance
23:55
Poslední lovec čarodějnic
01:40
Stále mezi námi
03:10
Nádech pro lásku