Právě vysíláme
Dědictví aneb Kurvahošigutentág
Sníček
Zabij nudu!
Fidlivareška
Kikirikí
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
28.3.2024
Dnes 28.3.
Včera 27.3.
Dnes 28.3.
Zítra 29.3.
Sobota 30.3.
Neděle 31.3.
Pondělí 1.4.
Úterý 2.4.
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:20
Fidlivareška
06:35
Kikirikí
06:50
Bílý tesák
06:55
Staré pověsti české
07:05
O Mikešovi
07:15
Broučci
07:25
Tisíc a jedna noc
07:50
O Dorotce
08:00
Příběhy kocoura Modroočka
08:10
Žofka a její dobrodružství
08:25
Já Baryk
08:30
Pojďte pane, budeme si hrát
09:00
TELESHOPPING
10:15
Barbora řádí
11:40
Kinosál
12:00
Jízda
13:45
Filmové minuty
14:00
Střílej oběma rukama
15:20
Pohádka o Honzovi
16:00
Kotrmelec
17:25
Filmové minuty
17:30
Hranice
18:00
Farářův konec
19:40
O Dorotce
20:00
Motiv pro vraždu
21:35
Kinosál
21:45
Filmové minuty
22:00
Dědictví aneb Kurvahošigutentág
06:00
První civilizace
07:05
Luftwaffe ve 2. světové válce
08:25
Honba za nacistickým pokladem
09:25
Josef Bonaparte
10:35
Deset nejslavnějších obrazů světa
11:35
Zločiny, které vstoupily do historie
12:10
Vítejte v Angkaru
13:15
Marilyn Monroe: Příběh ikony
14:25
TELESHOPPING
15:30
Fidel Castro očima filmařů
16:45
Kolonie Dignidad - Nacistická základna v Jižní Americe
17:50
Alexandr Veliký
18:55
Dějiny podsvětí II.
20:00
Jejich nejlepší hodiny
21:05
Extrémní útěky z vězení
21:40
Tajné společnosti
22:45
Obchodníci s antraxem
00:25
Dějiny podsvětí II.
01:15
Historie britské monarchie pohledem z letadla
02:10
Otazníky českých dějin
02:30
Extrémní útěky z vězení
02:55
První civilizace
03:50
Indie ve filmu
04:35
Senzace 20. století I.
05:45
Jan Žižka z Trocnova
06:15
Tajné nacistické základny
07:00
TELESHOPPING
10:20
Skupina Paranormal
10:50
Signály z neznáma
12:05
Vraždy na první pohled
13:25
Paranormální kriminalisté II.
13:55
Shaun Ryder o UFO
15:20
Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
16:45
Klimatická krize
18:15
Lovci paranormální minulosti
19:15
Úžasný život
20:00
Nejbizarnější městské legendy
20:30
Strašidelná setkání
21:30
Po stopách studené války
21:55
Madeleine: Případ nevyřešeného únosu
23:35
Hosté na této planetě
00:30
Signály z neznáma
01:15
Dějiny podsvětí I.
02:05
Shaun Ryder o UFO
02:50
Paranormální noční můry
03:30
Bojovníci 2. světové války
04:30
Paranormální kriminalisté II.
04:50
Bojovníci 2. světové války
00:00
TELESHOPPING
00:15
Temné síly
01:50
Zvrácená sestřička
03:10
Noční incident
05:15
Krimi
05:40
Noviny TV JOJ
06:10
V sedmém nebi
08:00
Soudní síň
09:00
Soudní síň - Nové případy
10:00
Aféry 2
10:55
První oddělení
11:20
První oddělení
11:45
Soudní síň - Nové případy
12:50
Soudní síň
13:50
Poldové v akci
14:40
Poldové v akci
15:35
Záchranáři v akci
16:15
Aféry 2
17:00
Soudní síň
18:00
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
30 případů majora Zemana
21:35
Dobrá čtvrť I.
22:40
V sedmém nebi
00:35
Aféry 2
01:15
Poldové v akci
02:00
Poldové v akci
02:45
Aféry 2
03:20
Soudní síň
04:10
Soudní síň
04:55
Krimi
05:20
Arthur a Minimojové
07:10
Poslední družička
08:50
O myšce a medvědovi
10:20
Dobrodružství v divočině: Pes hrdina
12:05
Arthur a souboj dvou světů
14:05
Severní moře v plamenech
16:05
Po stopách Marsupilamiho
18:05
Nádech pro lásku
20:15
Divoké srdce
22:10
Rituální zabiják
23:50
Nájemník
01:10
Palm Springs
02:40
Příšerky z vesmíru